Sestdien, 10. septembrī, Padurē pie klēts svinēs Ražas svētkus – no plkst. 13.00 vietējie iedzīvotāji un viesi no malu malām aicināti uz Jautro mašīntalku.

Visas dienas garumā rudens gadatirgū andelēsies amatnieki, mājražotāji un citi ļaudis, ar leijerkastnieka un dažādu viegli atpazīstamu, tradicionālu personāžu piedalīšanos, dzērienu un uzkodu teltīm, atrakcijām, rotaļām, vizināšanos pajūgā un ekoloģiskas saimniekošanas darbnīcām. Būs aplūkojamas lietišķās mākslas izstādes, atvērti “Padures vēstures apcirkņi”, iespēja iepazīties ar Kuldīgas novada muzeja fotoizstādi “Labības vākšanas un kulšanas tradīcijas Kuldīgas apkārtnē 20. gs. 1. pusē”.

Plašajā koncertprogrammā pasākuma viesiem būs iespēja baudīt Kuldīgas novada pagastu pašdarbnieku labāko sniegumu – ēdolnieku dziesmas un dejas, “Suitu dūdeniekus”, Snēpeles teātra komēdijas uzvedumu, Kuldīgas deju kopas “Bandava” priekšnesumu, Liepājas folkloras kopas “Atštaukas” jestrās izdarības, bet noslēgumā – muzikālās apvienības “Raxtu raxti” uzstāšanos.

masintalaka_afisa_k_2016