Padures muižā 2020.gada 15.augustā uzstāsies viena no slavenākajām Latvijas grupām “Apvedceļš”. Tā būs vēl viena skaista zaļumballe muižas parkā!  Tiks atskaņoti labākie grupas labākās dziesmas, kā “Zemenes”, “Margrietiņa”, “Gaujai” u.c. Varēsim dziedāt un dejot līdzi!

Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot. Būs bufete ar dzērieniem un uzkodām.

“Apvedceļš” ir dibināts 2001. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par vienu no populārākajām grupām Latvijā bez kuras dziesmām neiztiek nevienos svētkos.

Grupa “APVEDCEĻŠ” ir, bija un būs patstāvīgs, muzikāli radošs projekts.

Pirmās 150 biļetes par  – 10 EUR un- biļešu skaits ir ierobežots valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ. Biļetes iepriekšpārdošanā https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/dzezs-un-bluzs/grupas-apvedcels-zalumballe-padures-muiza-317522/ un https://www.bezrindas.lv/lv/grupas-apvedcels-zalumballe/8375/

Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.

Muiža atrodas tikai astoņu kilometru attālumā no Kuldīgas, tā kā varat norezervēt kādu skaistu apartamentu vai viesnīcas numuru un uz koncertu atbraukt ar taksometru vai Vespa motorolleri. Līdzi paņemat kādu pledu vai krēsliņu uz kura piesēst.

Visa pasākuma peļņa tiks ieguldīta Padures muižas atjaunošanā. Ziedo lai uzziedētu!