Katrai muižai ir sava leģenda. Dažkārt tā ir diezgan baisa. Šogad izspēlēsim un izstāstīsim baisākos muižas stāstus un notikumus. Daudzu gadu laikā to ir sakrājies daudz.

Pasākums notiek 2020. gada 31. oktobrī Padures muižas parkā un cokolstāvā. Sākums plkst. 18:00

Sākotnēji bijām domājuši, ka pasākums notiks muižas telpās, bet ņemot vērā valstī ieviestos ierobežojumus pasākumu pārcēlām uz muižas parku. Mūsuprāt pasākums un apmeklētāji no tā iegūs vēl vairāk. Muižas parkā tevi gaidīs dažādi baisi pārsteigumi. Uz ugunskura virsies spoku zupa. Nosalušie varēs sasildīties ar tēju, kafiju un Smilškalnu vīna karstvīnu un uzkost.

Viesiem vēlams ierasties attiecīgi saposušamies. Kas nebūs, tos spocīgi izkrāsos muižas grimmētāja. Darbosies meistardarbnīca, kurā varēsi izgatavot dažādus mošķus un rotājumus.

Baisākajam tērpam būs īpaša balva. Nakšņošana muižā divām personām.

 

Šeit programma.
18:00 – 19:00 Ierašanās muižā. Sāk darboties mošķu meistardarbnīca un
19:00 – 20:30 Vācu mēmā šausmu filma “Doktora Kaligari kabinets” uz pils parka fasādes, tapieris Kaspars Tobis no “Dzelzs Vilka” ar īpaši šai filmai sacerētu pavadījumu
21:00 – Šausmu stāsti muižas pagrabos. Varēsi paklausīties slaveno stāstnieci Liesmu Lagzdiņu un varēsi pats savus spoku stāstus pastāstīt.

Pasākumu atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība, Padures pagasta pārvalde un visi muižas draugi.

 

 

Padures muižas saimnieks                                                                   Jānis Lazdāns

Tālr: 29640028

 

P.S. Ievērojam visus valstī noteiktos COVID apkarošanas ierobežojumus. Nedrūzmējamies un uz velna maskas uzvelkam aizsargmasku.