Jau sesto reizi Padures muižā uzstāsies Latvijas labākā kantrīgrupa Sestā jūdze. Zaļumballe norisināsies Padures muižas parkā, kur vietas būs gana visiem, lai ļautos kārtīgām dejām un skanīgām dziesmām! Zaļumballes laikā dzirdēsiet gan jau labi zināmus hitus, gan jaunākas dziesmas. Grupai 2022.gadā iznāca jauns albums “Kad visi būs mājās”

Zaļumballe notiek sestdien 5.uagustā plkst 19.00 Padures muižas parkā.

Būs pieejama arī bufete gan ar gardumiem, gan atspirdzinājumiem. Automašīnas varēs ērti novietot stāvlaukumā pie muižas alejas.

Grupa “Sestā Jūdze” 2019. gada vasarā kļuvusi par pirmo grupu, kas pārstāvējusi Latviju Eiropas lielākajā kantrīmūzikas festivālā “Trucker & Country-Festival” Šveicē, Interlakenā. Mūziķu augsto profesionālo līmeni ir novērtējuši arī skatītāji Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Īrijā un Anglijā. “Sestā Jūdze” uzstājusies vienā no ievērojamākajiem Vācijas kantrīmūzikas pasākumiem “Messe Berlin”, 2014. gadā piedalījusies Silkeborgas kantrīmūzikas festivālā Dānijā.

Grupa “Sestā Jūdze” ir dibināta 2001. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par titulētāko un profesionālāko kolektīvu kantrīmūzikas žanrā Latvijā, kā arī, pateicoties radoši oriģināliem aranžējumiem, kļuvusi atpazīstama ar vienreizēju un neatkārtojamu skanējumu. Kopš dibināšanas brīža “Sestā Jūdze” ir piedalījusies visos Starptautiskajos kantrīmūzikas festivālos “Bauska Country”, vairākkārt kļūstot par laureātiem visās uzvarētāju kategorijās un skatītāju atzinību. “Sestā Jūdze” līdz šim izdevusi jau piecus albumus – “Emigrants” (2004), “Kalendārs” (2008), “Iebrien manā saulrietā” (2012), “Labāko dziesmu izlase” (2016) un “Upe” (2021), un mūziķu profesionālo veikumu ir novērtējuši ne vien skatītāji un klausītāji, bet arī mūzikas profesionāļi, trīs reizes “Sestajai Jūdzei” piešķirot Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu – vienu reizi kategorijā “Labākā dziesma”, divas reizes – “Labākais albums”.

Grupā „Sestā Jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras).

Ņemam līdzi savus sēžamos, jo sēžamvietas būs ierobežotā daudzumā.

Biļetes iepriekšpārdošanā bilesuserviss.lv internetā, kā arī daudzās Latvijas pasts nodaļās Latvijā un Rīgas lielajos tirdzniecības centros.

Visa pelņa no pasākumiem tiek ieguldīta muižas atjaunošanā un apmeklējot šos pasākumus, tu palīdzi atjaunot Latvijas kultūras mantojumu.